تاریخچه دانشگاه سینرژی Synergy روسیه

دانشگاه سینرژی در سال ۱۹۹۵ میلادی با ثبت اعضای هیئت علمی و آموزشی بانکداری مسکو در کشور روسیه و وزارت علوم این کشور به ثبت رسید و در سال ۱۹۹۸ میلادی به موسسه بین المللی اقتصاد، انفورماتیک و حقوق جهت پیدا کرد و توانست تا سال ۲۰۰۰ میلادی ظرفیت خود را برای تحصیل گسترش دهد و در سال ۲۰۰۰ میلادی حدود ۸۰۰۰ دانشجو در حال تحصیل بودند. از آن زمان تا سال ۲۰۲۳ میلادی دانشگاه سینرجی توانست گسترش چشمگیری پیدا کند و چه در زمینه های رشته های انسانی، هنر، ریاضی و حتی علوم تجربی و به خصوص رشته های پزشکی و دندانپزشکی فضای خوب آموزشی را فراهم کند و دانشجویان مختلفی از کشور روسیه و همچنین از کشور های دیگر را در خود جای دهد. این دانشگاه همچنین برای دانشجویان خارجی دوره پادفک (آماده سازی زبان روسی و دروس تخصصی کورس اصلی) را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین قبل از کورس اصلی برگزار می‌کند و تعداد بسیار زیادی از کشور ایران در حال تحصیل در این دوره در دانشگاه سینرژی هستند. بخش آموزش این دانشگاه، برای دوره پادفک از متد های خوب آموزشی استفاده می‌کند که در نهایت نتیجه خوبی را برای دانشجویان در حال تحصیل رقم میزند. دانشگاه سینرژی Synergy بیش از ۴۰ شعبه مختلف در کشور روسیه و سایر کشورها دارد. در روسیه شهر مسکو ، سن پترزبورگ ، نیژنی نووگورود است و شعبه های دیگر این دانشگاه در کشورهای دیگری مانند : امارات (دبی) ، غنا ، سوریه ، بلاروس ، اکراین ، آذربایجان ، قزاقستان نیز قرار دارند.

سال تأسیس شهر تحصیل نام اختصاری تعداد دانشجو تعداد دانشکده ها زبان تحصیل حداکثر سن برای پذیرش شروع تحصیل
۱۹۹۵ مسکو ، سن پترزبورگ ، نیژنی نووگورود و شهرهای دیگر روسیه آنلاین و حضوری МФПУ ۱۵۰ هزار ۴۲ دانشکده روسی و انگلیسی ندارد ۱ سپتامبر

پادفک دانشگاه سینرژی (شهریه ها)

شهریه پادفک عمومی دانشگاه سینرژی (دروس تخصصی شامل نمیشود) : ۱۵۵/۰۰۰ روبل (پادفک یکساله حضوری دو ترمه)

شهریه پادفک تخصصی (شامل دروس تخصصی رشته های پزشکی و دندانپزشکی مانند: زیست و شیمی و یا شاخه های مهندسی) : ۱۵۵/۰۰۰ روبل

این نوع پادفک تمدید ویزا بدون خروج از روسیه را شامل میشود

شهریه پادفک تخصصی : ۲۰۶/۲۵۰ روبل (پادفک دوره ۹ ماهه)

تمدید ویزا بدون خروج از روسیه

شهریه پادفک آنلاین (شامل دروس تخصصی) : ۱۳۱/۲۵۰ روبل

اخذ پذیرش دانشگاه سینرژی روسیه

دانشکده های دانشگاه سینرژی

دانشگاه سینرژی شامل ۴۲ دانشکده است : دانشکده روانشناسی ، دانشکده حقوق ، دانشکده برنامه نویسی ، دانشکده داروسازی ، دانشکده ساخت و ساز ، دانشکده برق و مهندسی برق ، دانشکده طراحی ، دانشکده آموزش و پرورش ، دانشکده اطلاعات فن آوری ، دانشکده مدیریت ، دانشکده اقتصاد ، دانشکده زبان شناسی ، دانشکده صنعت ورزش ، دانشکده کسب و کار ، دانشکده تجارت بین المللی ، دانشکده سینما و تلویزیون ، دانشکده حرفه های اینترنتی ، دانشکده انیمیشن ، دانشکده بانکداری ، دانشکده مدیرت دولتی و شهری ، دانشکده تبلیغات ، صنعت موسیقی ، کمیک ، دانشکده هلتداری ، دانشکده هنر ، دانشکده فناروی های بدون سرنشین ، دانشکده هوش مصنوعی ، دانشکده طراحی بازی ، دانشکده فناوری کارآفرینی ، دانشکده رباتیک ، مدیریت جامع ، دانشکده تئاتر ، دانشکده تولید ، تجارت الکترونیک ، امنیت سایبری ، دانشکده رسانه ها ، شهرهای هوشمند ، برنامه ها به زبان خارجی

خوابگاه های دانشگاه سینرژی Synergy

دانشگاه سینرژی دارای ۲ خوابگاه برای دانشجویان است که در فاصله نزدیک به ساختمان اصلی دانشگاه قرار دارند. یکی از خوابگاه ها در نزدیکی مترو Белокаменная و Бульвар Рокоссовского یک خوابگاه دیگر در نزدیکی دانشگاه در فاصله ۱۵ دقیقه ای در نزدیکی ایستگاه مترو Соколو خوابگاه دیگر نیز مرکز اسکان دانشجویی است که با دانشگاه سینرژی قرارداد دارد و در نزدیکی دانشگاه قرار دارد. دانشگاه سینرژی خوابگاه های دنج برای دانشجویان ارائه می دهد. در ساختمان‌هایی که در نزدیکی پردیس‌های دانشگاهی قرار دارند، اتاق‌ های ۲، ۳ یا ۶ تخته است. مزایای خوابگاه های دانشگاه سینرژی : دارای امنیت ۲۴ ساعته و مجهز به دوربین های مداربسته و امکاناتی نظیر مجموعه های ورزشی ، وای فای رایگان ، دارای آشپزخانه های مجهز ، نظافت اتاق و لباسشویی (در خوابگاه های رده قیمت بالاتر، اتاق ها روزانه تمیز می شوند (در سایر خوابگاه ها، نظافت فقط در مکان های عمومی انجام می شود) ، تنیس روی میز است که اقامت در خوابگاه ها از ۲ تا ۸ نفر است و قابل ثبت نام و دسترس برای دانشجویان خارجی است.

همچنین این دانشگاه با هاستل و هتل های مختلفی در شهر مسکو قرارداد همکاری دارد که دانشجویان میتوانند از این خوابگاه ها نیز با قیمت های بسیار مناسب بهره مند شوند.

۱-هاستل نیتیزن Nitizen که هاستلی با سطح خدمات بالا که در ساختمان، سالن بدنسازی، کار مشترک، خشکشویی وجود دارد. هزینه ماهانه اتاق های ۸ نفره : ۲۲.۵۰۰ روبل / اتاق های ۸ نفره : ۲۱.۰۰۰ روبل (اتاق های دو نفره و تکنفره هم وجود دارند که شامل هزینه های بالاتری است).

۲- Moshotel : هزینه ماهانه اتاق های ۶ تا ۸ نفره : ۹.۰۰۰ روبل / هزینه اتاق های ۴ نفره : ۱۲.۰۰۰ روبل و اتاق های راحتتر ۴ نفره نیز ۱۵.۰۰۰ روبل است.

۳- هاستل Artist: شامل اتاق های ۱/۴/۶ و ۸ نفره است که هزینه ماهیانه آن : ۱۹.۵۰۰ روبل است.

۴- استودنت هاستل Student Hostel  : اتاق های ۶ نفره ماهانه ۱۲.۰۰۰ روبل و اتاق های ۴ نفره ۱۳.۵۰۰ روبل.

۵- هتل Yunost : هزینه اتاق های دو نفره ۱۷.۵۰۰ روبل ماهانه و اتاق های تک نفره ۳۹.۰۰۰ روبل است.

۶- هتل سالوت Salut : اتاق های دو نفره ۱۹.۵۰۰ روبل ماهانه و اتاق های تک نفره ۳۹.۰۰۰ روبل است.

۷- هتل Hanoi Moscow : اتاق های ۴ نفره ۹.۵۰۰ روبل ماهانه و تک نفره ۳۸.۰۰۰ روبل است.

Immigration consultant to Russia

آماده مهاجرت به روسیه هستید؟ با مشاوران باپریس در ارتباط باشید