بهترین مراکز خرید مسکو و فروشگاه ها در روسیه

بهترین مراکز خرید در مسکو و فروشگاه های ارزان در روسیه کدام است ؟

معرفی ارزانترین مراکز خرید در مسکو و روسیه و فروشگاه ها برای خریدهای دانشجویان و ایرانیان که در روسیه بخصوص مسکو تحصیل و زندگی میکنند.

یکی از چالش های مهم و اصلی ایرانیان مقیم در روسیه خرید کردن از فروشگاه ها است که معمولا دانشجویانی که در حال تحصیل در روسیه هستند ، تجار و افرادی که مشغول به کار در روسیه هستند با آن مواجه میشوند. خریدهای با قیمت مناسب تر و ارزان تر از فروشگاه های روسیه میتواند باعث صرفه جویی در هزینه های دانشجو و خانواده های دانشجویان عزیز شود.

لیستی از بهترین و ارزان ترین فروشگاه های روسیه برای ایرانیان عزیز طی تجربه چندین ساله شرکت باپریس تهیه شده است که میتوانید مواد غذایی ، میوه جات ، لوازم بهداشتی و … را از این فروشگاه ها با همان برند و کیفیتی که در فروشگاه های دیگر ممکن است با قیمت بالاتری ارائه شوند را با قیمت های مناسب تری و با تخفیفات بیشتری خرید کنید. توجه داشته باشید که از نظر کالاها شما دقیقا همان مدل مواد غذایی مانند: برنج ، ماکارونی ، روغن ، گوشت و یا … را با همان برند میتوانید از این فروشگاه ها ارزانتر بخرید ! این فروشگاه ها دارای شعبه های زیادی در روسیه هستند که میتوانید با جستجوی اسم فروشگاه در یاندکس مپ و یا گوگل مپ نزدیکترین فروشگاه نزدیک به دانشگاه و یا محل اقامت خودتون به آن ها مراجعه کنید.

فروشگاه چیژیک مسکو روسیه Chizhik

۱- فروشگاه چیژیک Chizhik – Чижик

فروشگاه چیژیک در شهر مسکو ، یکی از ارزان ترین فروشگاه ها برای خرید مواد خوراکی و بهداشتی است که دارای شعبات متعددی در شهر مسکو است. میتوانیم به جرعت بگوییم این فروشگاه در لیست ما در رتبه اول قرار میگیرد. حتی دانشجویان و افرادی که در روسیه چندین سال در حال تحصیل و زندگی هستند از فروشگاه چیژیک باخبر نیستند ، پس اگه به دنبال خرید خوب و ارزان هستید تا در هزینه های خود در روسیه صرفه جویی کنید ، حتما به این فروشگاه سر بزنید !

فروشگاه دیکسی مسکو - روسیه - Diksi

۲- فروشگاه دیکسی Diksi – Дикси

فروشگاه های زنجیره ای دیکسی در روسیه هم جزو فروشگاه های ارزان و قیمت مناسب است که میتوانید برای خرید های مواد غذایی و خوراکی ، صیفی جات ، میوه جات ، لوازم بهداشتی و … به این فروشگاه بروید. دیکسی معمولا کالاهای خود را با تخفیفات بالا از ۱۰ تا حتی ۳۰ الی ۴۰ درصد نیز به مشتریان خود ارائه میدهد. فقط توجه داشته باشید که برای استفاده از این تخفیفات نیاز به کارت تخفیف دیکسی خواهید داشت که براحتی قبل از خرید خود میتوانید آن را از صندوق دار فروشگاه دریافت کنید و یا اپلیکیشن این فروشگاه را در گوشی خود نصب کنید و کی یو آر کد خودتون در زمان خرید استفاده و از تخفیفات بهره مند شوید.

فروشگاه Пятёрочка Pyaterochka

۳- فروشگاه پیتُرُچکا Pyaterochka – Пятёрочка

فروشگاه های پیتُرُچکا که معمولا با لوگو و برند شکل عدد ۵ در روسیه و بخصوص در شهر مسکو که بصورت فروشگاه های زنجیره ای و دارای شعبات متعددی فعالیت دارند یکی دیگر از بهترین فروشگاه هایی هستند که ایرانیان عزیزی که در حال تحصیل در روسیه ، زندگی و یا مشغول به کار هستند میتوانند با قیمت مناسب و خوبی از این فروشگاه ها خرید کنند.

نکته مهم : اغلب مراکز خرید مسکو و فروشگاه ها در روسیه معمولا ساعت ۲۳ شب بسته می شوند و تعدادی از این فروشگاه هاو شعبه ها از لیست فروشگاه هایی که به شما معرفی کردیم بصورت ۲۴ ساعته فعال هستند و باز هستند که با توجه به موقعیت محل اسکان خود و جستجو در یاندکس و یا گوگل مپ میتوانید مشاهده کنید که کدام شعبه ها بصورت ۲۴ ساعته فعالیت دارند.

فروشگاه آشان مسکو - روسیه Ашан Auchan

۴- فروشگاه آشان Auchan – Ашан

فروشگاه های زنجیره ای آشان ، یکی از محبوب ترین و بزرگترین فروشگاه های روسیه که معمولا ایرانی های عزیز هم با این فروشگاه آشنایی دارند. هر آنچه که شما نیاز دارید مانند : مواد غذایی و خوراکی ، صیفی جات ، میوه جات ، آرایشی و بهداشتی ، لوازم خانه و آشپزخانه ، لوازم پت ، دفتر ، میز ، لباس و … میتوانید از این فروشگاه خرید کنید. فروشگاهی با قیمت های مناسب ، تخفیف های متنوع و بالا بر روی کالاها. آشان یکی از فروشگاه های فوق العاده بزرگ با تنوع محصولات زیاده که حتما پیشنهاد میدیم به این فروشگاه سر بزنید. دقت داشته باشید برای استفاده از تخفیف های این فروشگاه کارت این فروشگاه رو از صندوق دارها تهیه و فعال سازی کارت خودتون رو انجام بدید و از تنوع محصولات و تخفیف ها لذت ببرید !

فروشگاه О'КЕЙ مکسو در روسیه

۵- فروشگاه اوکی O’key – О’КЕЙ

فروشگاه های زنجیره ای بزرگ اوکی نیز مکانی مناسب برای خرید ایرانیان در روسیه است. مجموعه فروشگاه های اوکی نیز دارای قیمت های مناسب و تنوع کالایی بالایی برخوردار است که معمولا همیشه دارای تخفیفات بر روی کالا هستند.

فروشگاه مگنیت Magnit مسکو | روسیه - Магнит

۶- فروشگاه مگنیت Magnit – Магнит

فروشگاه های مگنیت هم جزو فروشگاه های ارزان و قیمت مناسب در روسیه است. این فروشگاه شامل مواد غذایی و خوراکی ، لوازم خانه و آشپزخانه و … را شامل میشود که اغلب با قیمت و تخفیفات خوبی ارائه میشوند.

فروشگاه مگنولیا مسکو Магнолия-Magnolia

۷- فروشگاه مَگنولیا Magnolia – Магнолия

فروشگاه های زنجیره ای مَگنولیا از دسته فروشگاه هایی است که ایرانیان عزیز نیز میتواند آشنا باشد. این فروشگاه در مسکو و شهرهای دیگر روسیه نیز تعداد شعبات زیادی دارد که میتوانید با قیمت های خوب و مناسبی از مگنولیا خرید کنید.

مراکز خرید و فروشگاه های لنتا | Лента - Lenta

۸- فروشگاه لِنتا Lenta – Лента

فروشگاه های بزرگ لنتا از جمله فروشگاه های بزرگ و قیمت مناسبی است برای دانشجویان عزیز در حال تحصیل در روسیه و ایرانیان مقیم روسیه که کالاهای بسیار متنوعی را با تخفیفات خوبی ارائه میدهد. همچنین در نظر داشته باشید که برای استفاده از تخفیفات این فروشگاه قبل از خرید خود بهتر است کارت تخفیف را از صندوق دار دریافت و آن را فعال کنید و از تخفیفات خوب این فروشگاه ها استفاده نمائید.

فروشگاه Перекрёсток مسکو Perekrestok

۹- فروشگاه پِریکرُستُک Perekrestok – Перекрёсток

فروشگاه های پِریکرُستُک نیز از دیگر فروشگاه های بزرگ زنجیره ای است که میتوانید با مراجعه به این فروشگاه ها با قیمت های مناسب و تخفیفات خوبی خریدهای خود را انجام دهید.

در این مقاله ۹ فروشگاه به شما عزیزان که قصد تحصیل ، کار و زندگی در روسیه را دارید معرفی کردیم اما پیشنهاد ما به شما کدام یکی از این فروشگاه ها از نظر قیمت و کیفیت اجناس است ؟

ما پیشنهاد میدهیم  اگر به دنبال ارزان ترین ها هستید به فروشگاه چیژیک بروید ، اما اگر در موقعیت مکانی شما شعبه ای از چیژیک وجود ندارد پیشنهاد دوم و سوم ما به شما فروشگاه دیکسی و فروشگاه آشان است.

ما طبق سال ها تجربه و زندگی در روسیه و بررسی انواع فروشگاه های روسیه این مقاله را گردآوردی کردیم و امیدواریم کمک و راهنمایی ما براتون مفید بوده باشد.

در صورتی که فروشگاه های ارزان و قیمت مناسب دیگری را میشناسید که ما معرفی نکردیم لطفا در قسمت نظرات بنویسید و اگه سوالی داشتید حتما از بپرسید.